Aktualności fundacji - Fundacja na Rzecz Chorych na SM

Witaj na stronie Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy. Odwiedź nasz profil na Facebook. Mar 26, 2018. W okresie przedświątecznym tj. 29-30 marca biuro fundacji dyżuruje w godzinach 9-14. Otwarte tylko do 13.00. Mar 20, 2018. W poniedziałek 26 marca 2018 biuro fundacji przy ul. Dunajewskiego 5, a także nasz sklep medyczny oraz wypożyczalnia sprzętu przy ul. Józefa 5 będą wyjątkowo czynne tylko do 13.00. Za utrudnienia przepraszamy. Mar 19, 2018. Sty 31, 2018. Sty 29, 2018.

OVERVIEW

This site fundacja-sm.org presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have evaluated eighteen pages within the web page fundacja-sm.org and found twenty websites interfacing with fundacja-sm.org. We were able to acquire two contacts and addresses for fundacja-sm.org to help you communicate with them. We were able to acquire one social communication accounts enjoyed by fundacja-sm.org. This site fundacja-sm.org has been online for seven hundred and ninety-five weeks, twenty-seven days, twenty-three hours, and forty minutes.
Locations
Online Since
Apr 2009

FUNDACJA-SM.ORG RANKINGS

This site fundacja-sm.org is seeing a fluctuation quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacja-sm.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-sm.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-sm.org

FUNDACJA-SM.ORG HISTORY

This site fundacja-sm.org was first filed on April 07, 2009. It is now seven hundred and ninety-five weeks, twenty-seven days, twenty-three hours, and forty minutes old.
REGISTERED
April

DOMAIN LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Bieżące informacje - PCPR Gliwice

Zespół poradnictwa specjalistycznego i interwencji kryzysowej. Dobry Start w samodzielno ć - strona projektu.

WHAT DOES FUNDACJA-SM.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-sm.org Mobile Screenshot of fundacja-sm.org Tablet Screenshot of fundacja-sm.org

Fundacja Chorych na SM im. bl. Anieli Salawy

Jaroslaw Switniewski

Dunajewskiego 5

Krakow, 31-133

EBITDA Sp. z o.o.

Aleksandra Procz

Szarych Szeregow 27

Poznan, wielkopolskie, 60-462

FUNDACJA-SM.ORG HOST

We caught that a lone page on fundacja-sm.org took four thousand one hundred and seventy-eight milliseconds to download. Our crawlers observed a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacja-sm.org secure.
SECURE
77.72.0.158

NAME SERVERS

ns1.itr.pl
ns2.itr.pl

I detected that this domain is operating the LiteSpeed server.

Aktualności fundacji - Fundacja na Rzecz Chorych na SM

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Witaj na stronie Fundacji na Rzecz Chorych na SM im." Our analyzers noticed that the web page said " Odwiedź nasz profil na Facebook." The Website also stated " 29-30 marca biuro fundacji dyżuruje w godzinach 9-14. W poniedziałek 26 marca 2018 biuro fundacji przy ul. Dunajewskiego 5, a także nasz sklep medyczny oraz wypożyczalnia sprzętu przy ul. Józefa 5 będą wyjątkowo czynne tylko do 13."

MORE WEB PAGES

Aktualności Fundacji

Rozwój turystyki medycznej w Polsce - fundacja-steczkowskiego.pl

Polska - idealne miejsce na rekonwalescencję. Czym jest turystyka medyczna? Próba definicji turystyki medycznej. Jak rozwija się turystyka medyczna w Polsce? Turystyka medy.

Aktualności

Wielkanocna Paczka dla Rodaka ze Lwowa! Zapraszamy do włączenia się w kolejną edycję akcji pomocy charytatywnej organizowanej przez Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowską Fundacja im. Jadwigi wraz z Partnerami, którym dziękujemy za współpracę. Zbiórka trwa do 12 marca 2018r. Gościmy młodzież ze Lwowa! Praktyki zawodowe w Niemczech! PRAKTYKI ZAWODOWE W NIEMCZECH. 16 -sta Edycja praktyk ukraiński.

Fundacja Tranzyt

Czwartek, 22 września 2011. Czwartek, 15 września 2011. Niedziela, 17 lipca 2011. Niedziela, 17 kwietnia 2011. Wtorek, 8 lutego 2011. Poniedziałek, 11 października 2010.